Ferias Praia Real 100M Do Mar
| Wi-Fi WiFi | Eigen strand Strandtoegang | Sportactiviteiten Visserij |
| Eten op locatie Restaurant | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
2-slaapkamer Ferias Praia Real 100M Do Mar Torres appartement bevindt zich op 20 minuten lopen van Paraiso Beach en biedt wifi. Het appartement van 87 m² ligt op afstand van 5 minuten rijden van de luchthaven Torres.
Voor extra gemak zijn er 2 badkamers in dit appartement.
Er is een kitchenette, waar de gasten hun eigen maaltijden kunnen bereiden. Als u van sport houdt, zullen vissen die beschikbaar zijn bij Ferias Praia Real 100M Do Mar appartement u zeker bevallen.
- Locale bezienswaardigheiden
- Paraiso Beach1,4 km
- Luchthavens
- Luchthaven Torres2,4 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Restaurant
- Snackbar
- Picknickplaats/ Tafels
- Lunchpakketten
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Barbecuefaciliteiten
- Visserij
Kamervoorzieningen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoeveel kost het om dit strand Ferias Praia Real 100M Do Mar appartement te boeken?
De prijs van het boeken van dit strand Ferias Praia Real 100M Do Mar appartement is $74. - ❓
Beschikt Ferias Praia Real 100M Do Mar appartement over parkeergelegenheid?
Ferias Praia Real 100M Do Mar appartement heeft gratis priveparkeerplaatsen. - ❓
Welke luchthaven is het dichtst bij dit strand Ferias Praia Real 100M Do Mar appartement gesitueerd?
Torres luchthaven en dit strand Ferias Praia Real 100M Do Mar appartement zijn gescheiden door een 5 km afstand. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Ferias Praia Real 100M Do Mar appartement?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij Ferias Praia Real 100M Do Mar appartement. - ❓
Wat is precies de grootte van het appartement?
Het appartement bestaat uit 87 vierkante meter.